על בית איזי שפירא

לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות

בית איזי שפירא לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות

בית איזי שפירא לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות, הינו ארגון פורץ דרך הפועל למעלה מ 37- שנים, משפיע על חייהם של כ- 500,000 בוגרים וילדים בשנה ומהווה מודל לעשייה בתחום הן במישור הארצי והן בזה הבינלאומי.

הארגון פועל כדי להבטיח לאנשים עם מוגבלויות שותפות מלאה בחיי הקהילה ואיכות חיים טובה יותר, וזאת על ידי מתן ופיתוח שירותים חינוכיים טיפוליים חדשניים, פעילות רחבה ליצירת שינוי עמדות חברתי והפעלת מרכז למצוינות, מחקר והכשרה מקצועית בתחום המוגבלויות.

בית איזי שפירא פועל ליצירת שינוי חברתי רחב כלפי אנשים עם מוגבלות ע"י אסטרטגיה ייחודית של בניית מודלים איכותיים וחדשניים לפתרון בעיות חסרות מענה אחר והפצת המודלים לאחר מחקרם, באמצעות:

  • מתן ופיתוח שירותים חינוכיים טיפוליים חדשניים
  • יצירת שינויי עמדות חברתיים ושינוי מדיניות
  • הפעלת מרכז למצוינות, מחקר והכשרה מקצועית בתחום הנכויות ההתפתחותיות

הניסיון והמוניטין המקצועי של הארגון, בארץ ובעולם, מאפשרים לו לתרום מהידע שלו בתחום המוגבלויות, להתעדכן בחידושים מרחבי העולם ולקחת חלק פעיל בהטמעת האמנה הבינלאומית לזכויותיהם של אנשים עם מוגבלויות.

בשנת 2011 זכה בית איזי שפירא באות העמותה האפקטיבית ביותר בישראל, בשנת 2012  נבחר הארגון על ידי הועדה הכלכלית חברתית של האו"ם ECOSOC לשמש כיועץ מקצועי מיוחד לאו"ם בתחום טיפול באנשים עם מוגבלויות בעולם. בשנת 2017 נבחר הארגון על ידי אייפאק (AIPAC) כארגון הישראלי אשר הוצג מעל הבמה המרכזית בוועידה השנתית. 


למעבר לאתר בית איזי שפירא